predaj motoriek
Oficiálny dealer pre SR

Predaj motoriek a
moto oblečenie

NÁKUPNÝ KOŠÍK
Váš košik je prázdny
+421 915 855 386
KLASIK MOTO s.r.o.
Krupinská cesta 882/7
96001 ZVOLEN
IČO: 45 388 962
DIČ:
Predaj motoriek, moto oblečenie Predaj motoriek, moto oblečenie Predaj motoriek, moto oblečenie

Predaj motoriek

Predaj motoriek, na ktoré zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Moto oblečenie

Ako autorizovaný predajca Vám ponúkame moto oblečenie značky MBW a AKITO. Tak isto ponúkame kompletný sortiment moto oblečenia a doplnkov najväčšej Európskej firmy venujácej sa výhradné motorkárom, firmy LOUIS.


KLASIK MOTO ZVOLEN - Predaj motoriek a moto oblečenie

Predaj a servis motoriek

Firma KLASIK MOTO, s.r.o. Zvolen je 1. autorizovaným dealerom motocyklov značky INDIAN a  pre Slovenskú republiku pre ktoré zabezpečuje tak predaj nových motocyklov, doplnkov a príslušenstva, ako aj záručný aj pozáručný servis. V novej, moderne zariadenej predajni  je možné zakúpiť si alebo objednať výrobky niekoľkých svetových výrobcov, tak motocykle, ako aj originálne príslušenstvo a moto oblečenie. 


Moto oblečenie
Sme taktiež autorizovaným poredajcom moto oblečenia. Ponúkame moto oblečenie značky MBW a značky SPARK,  ktorých kolekcia obsahuje celú škálu kožených aj textilných motobúnd, motocyklových nohavíc a radu doplnkov v rámci motocyklového oblečenia. Od začiatku založenia spoločnosti ponúkame kompletný sortiment motorkárskeho oblečenia, príslušenstva a moto doplnkov najväčšej Európskej firmy venujácej sa výhradné motorkárom, firmy LOUIS
Od roku 2011 sme sa stali výhradným dovozcom kultových anglických moto prilieb a príslušenstva DAVIDA.


Od konca roku 2011 sa zaoberáme taktiež prestavbami motocyklov v spolupráci s nemeckou firmou   VH Motorradtechnik, ktorá sa venuje prestavbami sekundárnych reťazových náhonov na náhony remeňom a taktiež úpravou svetlej výšky motocyklov smerom hore aj dolu. Všetky produkty tejto spoločnosti zabezpečujeme ako autorizovaný dieler. Ďalej sme sa stali dielerom Custom Chrome Europe a taktiež realizujeme prestavby motocyklov Harley - Davidson a ostatných značiek z ponuky tejto firmy.